HAKKIMIZDA

40
YILLIK
TECRÜBE!

01

Hakkımızda

Evak İnşaat Kimdir?

EVAK İNŞAAT

1978 yılında Ege’nin incisi Aydın’da inşaat sektöründe bulunan Abdullah YOLÇİ el emeği ile başladığı inşaat sektöründe yılların deneyimi ile birlikte Evak İnşaat markasını kurmuş yenilikleri trendi ve teknolojiyi kullanarak öncü firma olmuştur.

Hedeflerini bilen, doğruluk , dürüstlükten ve kaliteden asla taviz vermeyen , insanlığı ve çevreyi önemseyen anlayış ile Ege bölgesinde uyguladığı her projeye sadece bir iş değil aynı zamanda kalıcı bir eser olarak baktığından binada sanat sloganı ile yola çıkmıştır.

Vizyonumuz

Evak İnşaat tüm stratejik ortakları ve müşterileriyle oluşturduğu ilişkileri ülke gelişimi ve ekonomisi için faydalı olacak, değer katacak sürekli bir işbirliği olarak benimsemiştir.

Bu öngörü ile bütün olanaklarını seferber etmek inşaat sektöründe sadece Aydın’la sınırlı kalmayıp bölgemiz illerine hizmet verecek düzeyde öncü bir marka olmak amacındadır.

Misyonumuz

Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak prensibini ilke edinen Evak İnşaat kendi sektöründe bölgemizdeki teknolojik gelişmeleri uzman personeli ile yakından takip edip bunları bünyesinde uygulamaktadır.

Kaliteye, güvene ve devamlılığa verdiği önem ile bilinen bir çözüm ortağı olmuştur.

02

Referanslar